Albacomp - Szolnoki Olaj KK 88-67 (22-13, 30-18, 26-15, 12-21)
Férfi kosárlabda, NB I. "A", Negyeddöntő, 4. mérkőzés

Székesfehérvár, 1800 néző. V: Cziffra, Pálla, Szilas.
ALBACOMP: SIMON 12, HANGA 25/12, Toya 6, LEE 16, Banks 15/3.
Csere: Bódi 4, Keller 5, Fodor K. 3/3, Farkas A., Madár 2, Antal. Edző: Szrecsko Szekulovics.
SZOLNOK: Fodor M. 9/3, Vesztergom 5/3, Alekszics 11, Báder 12, Barro 11.
Csere: Váradi 3, Rice 2, Szabó P. 6, Grebenár 2, Sonyák 3/3, Harazin, Cseh Gy. 3/3. Szakmai igazgató: Pór Péter.
Az eredmény alakulása: 3. p.: 7-2, 8. p.: 16-8, 14. p.: 32-17, 17. p.: 44-24, 22. p.: 56-36, 26. p.: 61-39, 29. p.: 72-46, 33. p.: 78-50, 37. p.: 85-69.

A három győzelemig tartó párharc állása: 2-2.

Szrecsko Szekulovics: - Ma mi voltunk a jobbik csapat. Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen agresszíven támadtunk és védekeztünk. Az egész csapat jól játszott, nem csak a kezdőötös, hanem a cserék is. Eddig a mai mérkőzésen játszottunk a legjobban a rájátszásban. Az utolsó negyedben pihentettem a kulcsjátékosokat, de a fiatalokkal is nagyon meg vagyok elégedve. A következő mérkőzésen megpróbálunk meglepetést okozni, mert nem akarunk búcsúzni a remek közönségünktől.

Pór Péter: - Már a mérkőzés elején, nagyon gyorsan ki kellet kérnem az első időmet. Sajnos nem sikerült megállítanunk a gyors indításaikat és az Albacomp olyan ritmusban játszott, amihez csak asszisztálni tudtunk védekezésben. Nem mentek be a dobásaink, miközben könnyű kosarakat kaptunk. Sok labdát adtunk el, illetve a védő lepattanóknál sem jeleskedtünk. A nagyszünetre már akkora különbség alakult ki, amiből csak akkor lett volna esélyünk fordítani, ha nagyon megnyomjuk a harmadik negyedet. De sajnos az Albacomp növelni tudta az előnyét, majd elkezdődött egy olyan rotáció, amiben a fiatal cserejátékosaink játszottak, akiket viszont dicséret illet.