Szolnoki Olaj KK – Zalakerámia ZTE KK 68–77 (19–24, 23–14, 14–18, 12–21)
Férfi kosárlabda, NB I. "A", Elődöntő, 2. mérkőzés

Tiszaligeti Sportcsarnok, 2600 néző. V.: Bodnár, Ádám, Farkas.
SZOLNOK: Fodor M. 7/3, ALEKSZICS 14/6, Vesztergom 6, Báder 6, Barro 11.
Csere: RICE 15/9, Váradi 9/3, Szabó P. Szakmai igazgató: Pór Péter.
ZTE: HINNANT 14/3, WATSON 27/12, Kámán 9/9, K. Wilson, Trepák 8/6.
Csere: Tóth Á. 4, Timberlake, Baki 11/9, Gáspár 4. Edző: Völgyi Péter.
Az eredmény alakulása. 7. p.: 10–18. 10. p.: 19–21. 12. p.: 21–28. 17. p.: 35–28. 20. p.: 39–38. 25. p.: 47– 40. 31. p.: 56–58. 35. p.: 64–64. 39. p.: 68–72.
Kipontozódott: Vesztergom (40. p.)

A három győzelemig tartó párharc állása: 2-0 a ZTE javára.

Pór Péter: - A második félidőben a fáradtság jelei mutatkoztak rajtunk, sok volt az eladott labda, ami a koncentráció hiányának volt köszönhető. Sajnos védekezésben a ZTE kettő kettő elleni játékait sem tudtuk mindig levédeni, melyből ellenfelünk értékes pontokat dobott.

Völgyi Péter: - Sok ziccert hibáztunk az első félidőben, és ennek köszönhetően szoros volt az állás a végjátékig. Az utolsó két percben azonban mi voltunk a higgadtabbak, és ennek köszönhetjük győzelmünket, aminek nagyon örülünk.