Marc-Körmend - MOL Szolnok 76-61 (26-19, 20-11, 9-18, 21-13)

Körmend: IKE 14/3, Nixon 13, Vavra 12, Mujanovics 10/6, LÓRÁNT 19.
Csere: Trummer 8/3, Kutasi. Edző: Zsebe Ferenc.
MOL Szolnok: Takács 5/3, Kobale 14/6, Mérész Cs. 12/3, Orosz 8, Masiulis 15/3.
Csere: Cziczás 5/3, Varga, Rusznák 2. Edző: Rezák László, Pór Péter.
Az eredmény alakulása. 5. p.: 14-9, 15. p.: 36-24, 25. p.: 51-39, 35. p.: 66-53.

Az Olajnál a sérültek közül Kobale vállalta a fellépést, ám Vaisvila térdét továbbra is pihentetni kell, ezért hiányzott a litván bedobó. Mujanovics és Ike találataival indítottak a vasiak. Az első negyedben még jól tartotta magát a Szolnok, ám a folytatásban egyértelmű volt a vasi fölény, és már a szünetig 16 pontos előnyt szereztek. A térfélcserét követően zónára álltak át a vendégek, ezzel nem csak a védekezésük, hanem később a támadójátékuk is feljavult, majd a harmadik negyed végére 55-48-ra jöttek fel. A záró játékrészben a litván center, Masiulis súlyos bokasérülést szenvedett és kivált a játékból, a Körmend pedig növelte előnyét, és biztosan nyerte a mérkőzést.

Zsebe Ferenc: - Győztes csapaton ne változtass elv alapján Grebenár Pétert most hathetes pihenőre küldjük. Komolyra fordítva a szót, mielőbbi felépülést kívánunk centerünknek, akárcsak volt ügyvezetőnknek, a szívműtéten átesett Fodor Sándornak.

Rezák László: - Támadójátékunk továbbra is problémás, 25 triplakísérletből csak 6 volt sikeres, nagyon éreztük Vaisvila hiányát, most pedig Masiulis is kidőlt a sorból...