Atomerőmű SE - MOL Szolnok 90-58 (22-20, 25-16, 21-9, 22-13)

Atomerőmű: MÉSZÁROS 15/15, DAVIS 16, Smith 14/3, Ridl 8/3, Cziegler 6.
Csere: Érsek 5/3, CSESZLAI 14/6, Csaplás-Nagy 2, Kiss Zs. 10/3, Lőrincz. Edző: Zsoldos András.
Szolnok: Takács 4, Vaisvila 8/3, KOBALE 23/12, Orosz 12, Masiulis 8.
Csere: Cziczás 3, Mérész, Varga, Rusznák. Edző: Rezák László.
Az eredmény alakulása - 5. perc: 12-13, 15. p.: 31-29, 25. p.: 61-39, 35. p.: 74-53.

Az első félidő nagy részében fegyelmezetten, türelmesen játszottak a szolnokiak, így nem okozott különösebb meglepetést, hogy a tizenhetedik percben még vezettek (31-32). A szünetig hátralévő időben azonban egy 16-4-es etapot produkált a hazai gárda, s ezzel szinte állva hagyta vendégét. A harmadik negyedre mintha az öltözőben maradt volna a piros-fekete legénység. A sok személyi hiba miatt zónavédekezésre váltott a MOL, ám a távolról remekül dobó Duna-partiak valósággal szórták a triplákat, Mészáros Zalán például még a félpályáról is a gyűrűbe talált. A zárófelvonásban - gondolva a szombati, Debrecen elleni találkozóra - már jobbára fiataljainak adott bizonyítási lehetőséget Rezák László, így a különbség tovább nőtt a két együttes között.

Zsoldos András: - Nem úgy kezdtünk, mint a legutóbbi mérkőzéseken. Az első félidőben a védekezésünkkel is voltak problémák, és később sem volt igazán folyamatos a játékunk. Bár a számszerű eredmény jó, nem voltam elégedett a mai teljesítményünkkel.

Rezák László: - Sajnos csak tizenhét percen át álltuk a sarat az esélyesebb Atomerőmű otthonában.