PVSK-Panthers - MOL Szolnok 85-82 (24-22, 19-25, 20-21, 22-14)

PVSK: Csirke 13/9, CAMPBELL 22/6, MADISON 26/9, GAMBIROZA 11/6, Horváth 10/3.
Csere: Fülöp 2, Balogh Z. 1, Mészáros R. Edző: Fodor Péter
MOL SZOLNOK: Cziczás 7/3, O’Kelley 20/9, Mérész 8, Stroud 11/3, Orosz 8.
Csere: HALIMICS 26/12, Rusznák 2. Edző: Pór Péter
Az eredmény alakulása: 5. perc: 5-11, 15. p.: 38-30, 25. p.: 49-57, 35. p.: 70-74.

Az első negyedben felváltva vezettek a felek, hol az egyiknél, hol a másiknál volt az előny, de egyikük sem tudott 3-4 pontnál nagyobb távolságra megszökni. A folytatásban Csirke jó játékának köszönhetően 41-30-ra alakult az állás. Ekkor úgy tűnt, hogy magabiztos hazai siker születik, ám a molosok Halimics vezérletével egy 17-2-es etapot produkáltak, mellyel sikerült átvenniük a vezetést. A szünet után már 10 pontos vezetéshez jutottak a szolnokiak, és nyugodtan játszhattak. Sőt, előnyüket tudták tartani, és úgy tűnt, hogy megszakad idegenbeli nyeretlenségi sorozatuk. A 34. percben még 72-65-ös szolnoki előnyt mutatott a tábla, ám ezt követően jött a szokott szolnoki rövidzárlat. A PVSK pedig Madison és Gambiroza kosaraival a maga javára fordította a mérkőzést.

Pór Péter: - Az utolsó két percben fejetlenül játszottunk, és ezért újabb vereséggel fizettünk.