MAFC-Újbuda - MOL Szolnok 83–74 (24–14, 11–21, 27–16, 21–23)

Gabányi-sportcsarnok, 600 néző. V: Forrai, Cziffra
MAFC: Maljkovics 10/6, BUDDENBORG 19/9, KANGYAL 31/15, SAJNI 14, Rowe 9.
Csere: Molnár A., Kecskés, Kolarics. Edző: Merim Mehmedovics
SZOLNOK: O’Kelley 7/3, Cziczás 5, Mérész Cs. 16, STROUD 14/6, Orosz 10.
Csere: HALIMICS 22/18, Balogh. Edző: Pór Péter
Az eredmény alakulása. 3. p.: 5–4. 7. p.: 16–7. 13. p.: 26–14. 16. p.: 32–21. 19. p.: 33–33. 24. p.: 45–37. 27. p.: 57–44. 33. p.: 65–53. 36. p.: 73–59
Kipontozódott: Maljkovics (38. p.)

Az első negyed rossz védekezéséből adódó hátrányát a másodikban még sikerült ledolgozniuk a vendégeknek. A szünet után azonban nem boldogultak a remekül dobó Kangyallal.

A térfélcserét követően igazából már nem volt esélye a győzelemre a Tisza-partiaknak, mert szünet után mintha az öltözőben maradtak volna.

Az idei szezonban második vereségét szenvedte el a szolnoki gárda a műegyetemisták otthonában. A molosok szerdán 18 órakor a PVSK legénységét fogadják.

Pór Péter: - Nem tudtuk megismételni az utóbbi hetek jó játékát.