MOL Szolnok - PVSK-Panthers 101-89 (27-27, 28-13, 32-21, 14-28)

Tiszaligeti Sportcsarnok, 700 n. V.: Kóthay, Pozsonyi.
MOL SZOLNOK: Cziczás 3, O’KELLEY 26/18, Mérész Cs., STROUD 23/9, OROSZ 20.
Csere: HALIMICS 24/9, Balogh Gy. 3, Rusznák 2. Edző: Pór Péter.
PVSK: Csirke 9/9, Mészáros R. 12/3, MADISON 25/6, HORVÁTH Z. 11/3, Fülöp 10.
Csere: Campbell 7/3, Buzogány, Radnóti 10/9, Balogh Z. 5/3. Edző: Fodor Péter.
Az eredmény alakulása. 5. p.: 14-17, 15. p.: 41-35 , 25. p.: 72-45, 35 p.: 91-74.

A vendég pécsieknél Gambiroza sérülés miatt nem vállalhatta a fellépést. Stroud és Madison pontpárbajával indult a találkozó. A folytatásban Csirke és Halimics is bekapcsolódott a gólgyártásba. A védekezéssel keveset törődtek a felek, így sok kosár esett az első negyedórában. A folytatásban zónavédekezésre tért át a szolnoki legénység ezzel szemben tehetetlennek bizonyultak a vendégek, míg Oroszék látványos találatokkal 15 pontosra növelték előnyüket a szünetig.

A fordulást követően még nagyobb sebességre kapcsoltak a vendéglátók. Mutatós találatokkal tovább növelték előnyüket és már-már úgy tűnt, hogy kiütéses győzelmet aratnak. A zárónegyedben azonban letámadást vezényelt tanítványainak Fodor Péter edző, s mindez megzavarta a vendéglátókat. Szerencsére a hajrában Halimics összekapta magát és főként a légiós találataival bebiztosította győzelmét a Mol Szolnok. A piros-feketék utolsó hazai meccsüket szombaton 18 órakor játsszák a Sopron ellen.

Pór Péter: - A több pontot dobó csapat nyert...

Fodor Péter: - Védekezés nélkül képtelenség meccset nyerni.