Ivkovics és Orosz ismét Szolnokon

2004. 11. 13.

Ismét vasárnap este hat órától szerepel csapatunk a honi bajnokságban.
     Immár a negyedik fordulónál tart a férfi mezőny, a PVSK és az Olaj egyaránt két-két győzelemmel áll. A pécsiek hazai pályán verték az Egert (96-63), nyertek Kaposváron (87-81) valamint hosszabbításban kikaptak Székesfehérváron (93-96). Eddig tehát nem lehet panasz Fodor Péter csapatára. Igaz, nyáron alaposan megerősödött az állományuk, hiszen érkezett soraikba Jovanovics, Fodor M., Richardson, Ivkovics, Orosz és Lakatos közülük az utóbbi három kosaras jó néhány évet eltöltött Szolnokon.

- Talán mondani sem kell, jól szervezett, kitűnő erőkből álló csapat a PVSK - kezdte Pór Péter, az olajosok vezetőedzője. - Idegenben (is) jó támadójátékot produkálnak a pécsiek, bárkit képesek legyőzni. Fontos lesz, hogyan majd tudjuk megoldani az Ivkovics–Richardson duó semlegesítését. Csak fegyelmezett, okos játékkal lehetünk partiban velük. Köszönjük szurkolótáborunknak, hogy Egerbe is elkísértek bennünket, ahol hamisítatlan hazai hangulatot teremtettek. Reméljük vasárnap is sokan lesznek a Tiszaligetben. Egy biztos csapatunk mindent elkövet a jó eredmény érdekében.

Az összecsapást a Forrai–Frányó bírópáros dirigálja, a felnőtteket megelőzve 15.30 órakor kezdődik a juniorok találkozója.