Fura bírói felfogás

2005. 02. 21.

Nem értettük a mérkőzésen a bírói felfogást. A hazai oldalon szinte minden szabálytalanságot, technikai hibát észrevett a Szabó–Vétek duó, míg a másik oldal ellen alig fújták be a hibákat. Minderre jó példa, hogy a 25. percben 17:4 volt a faultarány. Közben Szabó kiállította Stroudot. Ezt követően gyökeresen megváltozott a játékvezetői felfogás. A következő negyedórában az egriek ellen ítéltek tizenhét szabálytalanságot, míg a hazaiak ellen csak négyet, így 21:21-es döntetlennel zárult a faultcsata. Akik nem látták a meccset, azok most arra következtetnek, hogy 25 percig szinte csak az Olaj játékosai szabálytalankodtak, ám a következő negyedórában az egriek követték el sorra hibákat. Nem csoda, hogy mindkét tábor elégedetlen volt a játékvezetői párossal.