Öt év eltelte után, újból Szolnokon lesz a Magyar Kupa Négyes Döntő

2007. 03. 27.

21 nappal a szombati vereség után, visszavághat az Olaj az Albacompnak a Magyar Kupa elődöntőjében.
     A mai napon Budapesten megtartott Magyar Kupa rendezés jogára vonatkozó licitálást, Pécs, Székesfehérvár és Körmend ellenében Szolnok nyerte meg.

Pontosan öt évvel ezelőtt 2002 május 5-én rendezhetett utoljára négyes döntőt Szolnok, s akkor a győztesnek járó serleget is elhódította a MOL SZOLNOK együttese. Ezt most április 15-én a SZOLNOKI OLAJ KK csapata ismételheti meg. Ehhez azonban április 14-én, az elődöntőben az Albacomp csapatát kell két vállra fektetnie, hogy utána a Körmend-Pécs párosítás győztesével döntőt játszhasson.