Dombóvári VMSE - MOL Szolnok 84-80 (23-15, 25-25, 21-17, 15-23)

DMVSE: SPIVEY 18/3, Mészáros R., HALIMICS 21/9, SZMILJANICS 18/9, CSAPLÁR-NAGY A. 12.
Csere: Bódi 10, Balogh L. 5/3, Vavra. Edző: Dinnyés Attila.
MOL Szolnok: ANZULOVIC 26/12, Mérész Cs. 2, VAISVILA 20/9, OROSZ 19, Trepák 4.
Csere: Stewart 9, Szarvas. Edző: Zoran Martic.
Az eredmény alakulása. 4. p.: 10-11, 14. p.: 34-21, 24. p.: 57-45, 28. p.: 66-54, 37. p.: 80-74.
Kipontozódott: Orosz a 39., Szmiljanics a 40. p.

A lázas betegséggel küszködő Pavlovics nem tudott elutazni csapatával a dombóvári öszszecsapásra, helyére Mérész Csaba került a kezdő ötösbe. Mint ahogy várható volt, fergetegesen kezdett a közönség által támogatott hazai gárda, Spivey 16 pontot szórt az első negyedben, ráadásul a folytatásban a dobógép Halimics is elkapta a fonalat. A szünet után már 16 pontos előnybe kerültek a tolnaiak, a szolnokiak nem adták fel, ám Anzulovic és Vaisvila találatai csak a szépítéshez voltak ezúttal elegendők. A vasutasok , tehát a tiszaligeti győzelem után, hazai pályán is diadalmaskodnak a Tisza-parti kosarasokkal szemben. A következő fordulóban, szombaton 18 órakor az Atomerőmű SE paksi otthonában szerepelnek a piros-feketék.