2018.10.07. 17:00
NB II. Keleti csoport
Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
|
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
74 |
- |
95 |
2018.11.16. 19:00
NB II. Keleti csoport
Debrecen, DOTE-csarnok
|
DEAC II. |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
73 |
- |
96 |
2018.11.19. 18:30
NB II. Keleti csoport
Békés, Szegedi Kis István Református Gimnázium
|
Békési SZSK U23 |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
78 |
- |
101 |
2018.11.24. 21:00
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
Ceglédi KE
|
60 |
- |
78 |
2018.12.02. 11:00
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
Sunshine-NYIKSE
|
101 |
- |
67 |
2018.12.03. 19:00
NB II. Keleti csoport
Debrecen, DOTE-csarnok
|
DEAC Campusfesztivál 2018. |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
77 |
- |
93 |
2018.12.22. 14:00
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
Békéscsabai KK
|
101 |
- |
62 |
2019.01.06. 18:00
NB II. Keleti csoport
Debrecen, G4 Sportcsarnok
|
Príma SE II. |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
69 |
- |
119 |
2019.01.13. 18:00
NB II. Keleti csoport
Gyula, Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
|
Gyulai Color KE |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
75 |
- |
111 |
2019.01.18. 19:30
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
Mezőberényi KK
|
114 |
- |
54 |
2019.01.27. 16:00
NB II. Keleti csoport
Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
|
Kiskunfélegyházi KC |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
81 |
- |
104 |
2019.02.03. 16:30
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli
|
111 |
- |
56 |
2019.02.08. 19:00
NB II. Keleti csoport
Nyíregyháza, Bánki Donát Mûszaki Középsikola Tornaterme
|
Sunshine-NYIKSE |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
65 |
- |
77 |
2019.03.03. 16:00
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
DEAC II.
|
104 |
- |
65 |
2019.03.17. 13:00
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
Békési SZSK U23
|
113 |
- |
70 |
2019.03.31. 19:30
NB II. Keleti csoport
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
|
Ceglédi KE |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
94 |
- |
77 |
2019.04.03. 15:30
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
DEAC Campusfesztivál 2018.
|
94 |
- |
75 |
2019.04.07. 17:30
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
Gyulai Color KE
|
155 |
- |
61 |
2019.04.12. 18:30
NB II. Keleti csoport
Békéscsaba, Lencsési Általános Iskola és AMI
|
Békéscsabai KK |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
68 |
- |
95 |
2019.05.04. 15:15
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
PRIMA SE II.
|
89 |
- |
49 |
2019.05.10. 18:30
NB II. Keleti csoport
Mezőberény, Molnár Miklós Sportcsarnok
|
Mezőberényi KK |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
44 |
- |
103 |
2019.05.19. 16:00
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
Kiskunfélegyházi KC
|
127 |
- |
53 |
2019.05.23. 20:00
NB II. Keleti csoport
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
TFSE
|
96 |
- |
63 |
2019.05.31. 18:45
NB II. Keleti csoport
Budapest, TE Kosárlabda terem
|
TFSE |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
68 |
- |
89 |
2019.06.07. 20:00
NB II. Keleti csoport
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
|
Soproni Tigrisek KE |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
64 |
- |
88 |
2019.06.08. 18:30
NB II. Keleti csoport
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
|
Szolnoki Olaj KK II. |
- |
Ceglédi KE
|
64 |
- |
68 |
2019.06.09. 16:00
NB II. Keleti csoport
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
|
Pénzügyőr Sportegyesület |
- |
Szolnoki Olaj KK II.
|
76 |
- |
79 |