Miljan Rakic visszatért Kecskemétről

2015. 02. 04.

A honosított irányító a héten már Szolnokon kezdte meg az edzéseket
A Szeged elleni bajnoki mérkőzést követően elköszönt a kecskeméti szurkolóktól és csapattársaitól Miljan Rakic. A honosított irányító a héten már Szolnokon kezdte meg az edzéseket, miután klubja, a Szolnoki Olaj KK visszarendelte a kölcsönadásból.

Miljan Rakic két évvel ezelőtt a Jászberény játékosaként komoly érdemeket szerzett abban, hogy csapata fennállásának legnagyobb sikerét elérve, az ötödik helyen végzett a bajnokságban, és a EuroChallenge-ben indulhatott. Miután megkapta a magyar állampolgárságát, a Szolnoki Olaj játékosa lett. Új klubjával magyar bajnoki- és kupasikert ért el, de tagja volt a bolognai EuroChallenge négyes döntőjébe jutott csapatnak is.

Nyáron azonban Tomislav Ivosevvel együtt a KTE-hez került kölcsönbe. A hírös város csapatában tizenhét bajnoki mérkőzésen lépett pályára, ezeken 12,7 pontot átlagolt. A kölcsönszerződésből visszatért irányító akár már a szombaton 18 órakor kezdődő, a szerb Mega Leks elleni Adria Liga mérkőzésen pályára is léphet, aminek a Tiszaligeti Sportcsarnok lesz a helyszíne.

Forrás: Új Néplap
Továbbra is Dragan Aleksic és Andrius Jurkunas irányítja az Olaj csapatát 2015. 06. 05.
A piros-feketék utánpótlása is pályára lép 2012. 10. 03.
A televízió képernyőjén a piros-feketék 2012. 09. 29.