Az idei szezon legjobb mérkőzését játszottuk

Szolnoki Olaj KK U18 – Vásárhelyi KSI U18 61-76 (21-30, 16-18, 16-9, 8-19)

Játékvezetők: Szabó László, Fenyvesi Zénó.

Szolnoki Olaj KK U18: Nyerges Zalán 13, Balogh János 14/6, Jelenfi Balázs 9, Fazekas Dávid 4/3, Sándor Máté 12.
Csere: Kerekes Hunor 2, Czene Zsombor 4, Péntek Bence 2, Cziklin Dusán 1, Katona Adrián, Bettembuk Botond.
Edző: Veres Dávid és Tóth Zoltán.

Vásárhelyi KSI U18: Ságodi Róbert 20/3, Balogh László 22/9, Badócsi Benjámin 12, Szántó Mihály 2, Pánczél Csongor 12/3.
Csere: Megyesi Dániel 2, Knyur Máté 2, Gyurkovics Balázs, Filak László, Kozma Péter 3, Buka Martin 1, Kovács Attila.
Edző: Czibere Zoltán.

Nagyon nagy iramban kezdődött a mérkőzés, ahol egyáltalán nem a védekezésé volt a főszerep. Gyors adok-kapok után 21-30-at mutatott a tábla az első negyed után. Az eredmény nem alakult másképp, viszont a csapatok látszólag elkezdtek védekezni. A félidei dudaszó előtt bejöttek 10 ponton belülre a jól küzdő Szolnokiak, ám a Vásárhelyiek egyik játékosa egy dudaszós félpályás dobással demoralizálta a hazaiakat, így 11 pontos előnnyel fordulhattak a vendégek.

A félidei fordulás után az első 5 percben változatlan volt a mérkőzés képe, ám a 3. negyed utolsó 5 percében a Nyerges, Balogh, Sándor trió vezérletével egy 8-2es futást hoztak össze a hazaiak, így mindössze 4 pont különbséggel kezdhették a 4. negyedet. Sajnos a záró etapban látszólag elfáradtak a hazaiak így a vége egy a mérkőzés képét abszolút nem tükröző 15 pontos vendég siker született.

Veres Dávid, az Olaj KK edzője: Az idei szezon legjobb mérkőzését játszottuk! Egy Nyerges Zalánnal kiegészülve egészen más a játékunk képe. Viszont szomorú vagyok a végeredmény miatt, egyértelműen győzelmet érdemeltünk volna. Még pár ilyen jó mérkőzés és a végén mi fogunk örülni. Büszke vagyok fiaimra, és gratulálok a Vásárhelynek.
Otthoni edzés – 2. hét 2020. 03. 30.
Otthoni edzés – 1. hét 2020. 03. 23.
6 pontos vereség Kiskunfélegyházán 2020. 02. 19.
34 pontos U18-as Olaj-győzelem 2020. 02. 08.
Sikerült meglepni védekezésünkkel az Akadémiát 2019. 12. 17.
Az eredmény fájó 2019. 12. 03.
18 pontos hazai vereség a Szeged ellen 2019. 11. 29.
Szolnoki győzelem a Félegyháza csapata ellen 2019. 11. 26.
Fájó vereség 2019. 11. 20.
Nagy falat volt az Akadémia 2019. 11. 03.
Nem termett sok babér 2019. 10. 27.
Az első három negyedben látottakra lehet építkezni a jövőben 2019. 10. 17.
Megkezdte a Nemzeti Junior Bajnokságot is a Szolnoki Olaj KK U18-as alakulata 2019. 10. 16.
Nem voltunk egyenlő ellenfelek 2019. 10. 08.
Előre hozott szomszédvári rangadó 2019. 10. 04.