Büszke vagyok a fiaimra, az ellenfélre, a városra!

Szolnoki KA U18 - Szolnoki Olaj KK U18 107-47 (20-16, 29-6, 31-12, 27-13)

Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Kovács Csaba.

Szolnoki KA U18: Sebők András 5/3, Csornai Bence 11, Bella Ádám 13/9, Csornai Csaba 15/3, Kiss Dominik 8.
Csere: Csomós Kristóf 8/6, Tóth Levente 8, Ficsór Bence 8/3, Alcser Dániel 14/6, Gémes Andor 7, Czermann Patrik 4, Fodor Máté 6.
Edző: Honti Viktor és Mándoki Tamás.

Szolnoki Olaj KK U18: Nyerges Zalán 8, Balogh János 10, Jelenfi Balázs, Fazekas Dávid 5/3, Sándor Máté 13/3.
Csere: Péntek Bence 3/3, Kerekes Hunor 2, Cziklin Dusán, Bettembuk Botond 2, Czene Zsombor 2, Katona Adrián, Barcsik Balázs 2.
Edző: Veres Dávid és Tóth Zoltán.

A kilátogatóknak igazi kosár ünnepnek ígérkezett a vasárnap délelőtti szolnoki derbi. Egyik oldalon az Akadémia, míg másikon az Olaj. A pályán pedig 24 szolnoki kosaras. Az erőviszonyok viszont gyorsan rendeződtek mikor a hazaiak 2 perc alatt 9-0-val kezdtek. Az Olaj még az első negyedbe kifejezetten szép játékkal partiba volt és az első 10 percet csak 4 ponttal bukta el. A maradék 3 negyedbe fokozatosan kijött az erőbeli különbség, és a hazaiak 107-47es sikert arattak.

Veres Dávid, az Olaj KK edzője: Mi mást mondhatnék, mint hogy ez IGEN! Szolnoki vagyok és edző! A pályán pedig 24 tehetségesnél tehetségesebb szolnoki kosarast láthattam egy korosztályban, egy bajnokságban! Büszke vagyok a fiaimra, az ellenfélre, a városra! Ha a csapatomról is nyilatkoznom kéne, akkor viszont az első negyed kifejezetten tetszett, illetve láttam szép megmozdulásokat a meccs további részében is. Hajrá Szolnok! Hajrá Olaj!
Otthoni edzés – 2. hét 2020. 03. 30.
Otthoni edzés – 1. hét 2020. 03. 23.
6 pontos vereség Kiskunfélegyházán 2020. 02. 19.
34 pontos U18-as Olaj-győzelem 2020. 02. 08.
Sikerült meglepni védekezésünkkel az Akadémiát 2019. 12. 17.
Az eredmény fájó 2019. 12. 03.
18 pontos hazai vereség a Szeged ellen 2019. 11. 29.
Szolnoki győzelem a Félegyháza csapata ellen 2019. 11. 26.
Fájó vereség 2019. 11. 20.
Jobban bírta szusszal az ellenfél 2019. 10. 31.
Nem termett sok babér 2019. 10. 27.
Az első három negyedben látottakra lehet építkezni a jövőben 2019. 10. 17.
Megkezdte a Nemzeti Junior Bajnokságot is a Szolnoki Olaj KK U18-as alakulata 2019. 10. 16.
Nem voltunk egyenlő ellenfelek 2019. 10. 08.
Előre hozott szomszédvári rangadó 2019. 10. 04.