Az egész mérkőzésen meglátszott a késői kezdés mindkét csapaton
NB I. "B" Zöld U20, Alapszakasz - 9. forduló

EKE-Eger KOK – Szolnoki Olaj KK U19 53-44 (21-14, 11-10, 7-8, 14-12)

Eger, Eszterházy Károly Egyetem Sportcsarnok. Vezette: Sörlei Attila, Lónáth László.

EGER: Kiss Benjamin (6/6), Bíró Botond (10), Szatmári Roland (14), Mohamed Számi (6), Szabó Martin (11/9).
Csere: Tolnai Alexander (0), Vörös Gábor (5/3), Szűcs Kristóf (1).
Edző: Beák Balázs.

OLAJ: Czene Zsombor (6), Balogh János (11/3), Jelenfi Balázs (12/3), Kerekes Hunor (4), Sándor Máté (5).
Csere: Katona Adrián (2), Cziklin Dusán (0), Barcsik Balázs (3/3), BouityVoubou Etienne (0), Bettembuk Botond (1).
Edző: Veres Dávid.

A felnőtt mérkőzés ráadása miatt közel az éjszakába nyúló hétköznapi derbit a Szolnokiak kezdték jobban. Az egész mérkőzésen meglátszott a késői kezdés mindkét csapaton, ahol az első negyed végére a hazai csapat felébredt és magához ragadta a kezdeményezést. A folytatásban mind a 2. mind a 3. negyed a védekezésről és a hibákról szólt mind a két oldalon. 11-10 és 7-8-as negyedek után következett az utolsó negyed, ahol még a mérkőzés vége előtt az Olaj beszökött 5 pont alá is egyszer, ám a végén a rutinosabb Egriek örülhettek a nem túl pont gazdag, 9 pontos győzelmüknek, vége 53-44.

Veres Dávid: Számomra fontos volt ez a mérkőzés, hiszen itt játszottam, tanultam és edzősködtem. Így azt kértem a fiaimtól, hogy tegyék oda magukat. Ez sikerült is és büszke vagyok rájuk. A mérkőzés ugyan nem volt az a közönség csalogató mérkőzés, de sikerült 10 pont deficit alatt elhagyni a tabella elején vitézkedő egri csapatot. Azt gondolom még Jumurdzsák is kiegyezett volna csupán egy ilyen vereséggel.
18 pontos hazai győzelem a Kecskemét ellen 2020. 01. 08.
Sajnos, már az elején eldőlt a mérkőzés 2019. 12. 15.
Megszerezte első győzelmét az U19-es csapatunk! 2019. 12. 09.
Teljesen felőrölte ellenfelét az Olaj 2019. 12. 06.
Érthetetlen rövidzárlat 2019. 11. 24.
Egy félidőnyi helytállás 2019. 11. 17.
Három negyednyi jó jéték kevés volt 2019. 11. 09.
Lehetett volna kiélezettebb mérkőzés is 2019. 10. 25.
Burai extra dobóteljesítménye kellett a sikerhez 2019. 10. 24.
Nagyarányú vereséget szenvedett tartalékos csapatunk a Tiszaligetben 2019. 10. 18.
Frank Áron otthon érezte magát 2019. 10. 12.
Megalázó volt látni egy ilyen különbséget a táblán 2019. 10. 11.