Az utolsó játékrészben sikerült kozmetikázni az eredményt

Újpest-MT U20 - Szolnoki Olaj KK U19 95-47 (32-6, 29-6, 20-12, 14-23)

Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András

ÚJPEST-MT U20: MICEV Nikola (19), PÁPAY Zoltán Szabolcs (12/3), IPACS Donát (14/3), POLLÁK Árpád (13/9), SZÉPHELYI Tamás (15).
Csere: SZABÓ Krisztián Zsolt (4), BALOGH Attila (4), KERTÉSZ György (10/6), KINCSES Zoltán Mátyás (4).

SZOLNOKI OLAJ KK U19: BALOGH János (7/3), JELENFI Balázs Attila (3), CZENE Zsombor (2), KATONA Adrián (4), KEREKES Hunor Ákos (2).
Csere: FAZEKAS Dávid (13/9), SÁNDOR Máté (10), CZIKLIN Dusán Péter, BOUITY VOUBOU Etienne Wence (4), PÉNTEK Bence, BARCSIK Balázs (2), BETTEMBUK Botond Róbert.
Edző: Veres Dávid

Már a mérkőzés elején számolni lehetett a ténnyel, miszerint nem a tiszapartiak lesznek az esélyesek Újpesten. Sajnos, már az elején eldőlt a mérkőzés és félidőben közel 50 ponttal vezetett a hazai együttes. A második félidőre azonban úgy tűnt a szolnoki ifjak felszívták magukat és nem akartak egy nagy fiaskóval hazautazni.

A harmadik negyedben felszabadultabban és agresszívabban léptek a parkettra és sikerült is megdobni azt a 12 pontot, amit az egész első félidőben produkáltak. Ez annyira megtetszett nekik, hogy az utolsó negyedet meg is nyerték 23-14-re, így valamelyest sikerült kozmetikázni és jobb szájízzel hazautazni.

Veres Dávid: Természetesen tisztában voltunk azzal, hogy milyen erős ellenfélhez látogatunk. Zömében 2-3 évvel idősebb és ebből fakadóan rutinosabb játékosok is a fővárosiak. Viszont ennyire teli gatyával soha nem szabad fellépni a parkettra. Szerencsére célba értek félidei szavaim, s sikerült egy jobb második félidőt produkálni.
18 pontos hazai győzelem a Kecskemét ellen 2020. 01. 08.
Megszerezte első győzelmét az U19-es csapatunk! 2019. 12. 09.
Teljesen felőrölte ellenfelét az Olaj 2019. 12. 06.
Érthetetlen rövidzárlat 2019. 11. 24.
Egy félidőnyi helytállás 2019. 11. 17.
Késő éjszakai egri parti 2019. 11. 13.
Három negyednyi jó jéték kevés volt 2019. 11. 09.
Lehetett volna kiélezettebb mérkőzés is 2019. 10. 25.
Burai extra dobóteljesítménye kellett a sikerhez 2019. 10. 24.
Nagyarányú vereséget szenvedett tartalékos csapatunk a Tiszaligetben 2019. 10. 18.
Frank Áron otthon érezte magát 2019. 10. 12.
Megalázó volt látni egy ilyen különbséget a táblán 2019. 10. 11.