Szombaton este Kaposváron lép pályára az Olaj

2018.10.19. 14:30:00

A kosármeccs a mindiGO TV közvetítésében lesz nézhető 18 órától
Benke Szilárd: A csapat légiósok terén kicserélődött, vannak új légiósaik. A Lilov, aki már harmadik éve játszik itt- ismerjük. Van egy irányító srác, aki igazából rendezetlen védelem ellen szeret játszani, nem egy szervező egyes.

Aranytollal nem most íródnak új fejezetek a kaposvári kosárlabdázás egyébként tartalmas emlékkönyvébe. Ugyan a Delfinek győzelemmel kezdte a szezont, de az újonc TF elleni hazai 100-61-es siker nem tekinthető mérvadó eredménynek. A Szegedtől odahaza elszenvedett 82-63-as vereség már inkább. Múlt héten Szombathelyen 79-60-ra kapott ki a KKK. Egy ilyen arányú szombathelyi vereség azonban bármelyik csapatnak, bármikor benne van a paklijában.Már zajlott a szezon, amikor a Székesfehérvárról fegyelmi okokból száműzött Luka Markovic Kaposvárra költözött, vele alighanem erősödött Fekete Ádám csapata. Viszont elsőszámú centere, Spica sérvet kapott, pihennie kell, így ő biztosan nem lesz ott a pályán. Mint ahogy az amerikai McCray sem, aki három mérkőzés után csütörtökön elköszönt a csapattól. A viszontagságos időszakot átélő kaposváriak ellen az Olaj abszolút esélyesnek számít a szerdai FIBA Europe Cup meccs ellenére is.

Benke Szilárd: Mindenki olyan 20-25 perc körül játszott, úgyhogy sokat nem vett ki igazán senkiből. Úgy gondolom, hogy jó erőnlétben leszünk Kaposváron.

A 18:00-kor kezdődő mérkőzést a mindiGO TV élőben közvetíti, amelynek megtekintéséhez a www.mindigo.hu oldalon regisztrálni kell. A Kapos TV jóvoltából az Olaj TV hétfőn 19:30-tól felvételről közvetíti a szombati összecsapást.
Megérdemelt Olaj-győzelem a rangadón 2018. 11. 18.
Csúcsrangadó lesz vasárnap délután Székesfehérváron 2018. 11. 17.